| Meow_No_1995 a întrebat:

cum se numesc fanii Big Time Rush? Adica fanii Antoniei se numesc Antoholix, 1D- directioneri, la big time rush ar trebui sa fie rusheri?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt, se numesc prosti. Cum se numesc si fanii Antoniei, la randul lor. Fiind atat de multi prosti au simtit nevoia sa isi gaseasca denumiri mai elaborate, ca sa se poata deosebi intre ei. Dar, pentru o persoana normala, "prosti" e de ajuns.

| Bøøgey a răspuns:

Aha, deci daca eu is fan Cheloo si Bucovina, ar trebui sa ma prezint ca fiind un bucovinean chelios, cu toate ca am par si is din Targoviste?

| Meow_No_1995 explică (pentru Bøøgey):

Nu mai raspundeti... daca urmeaza sa spuneti o prostie.

| Bøøgey a răspuns (pentru Meow_No_1995):

Da nu ii o prostie. Ti-am aplicat rationamentul.

| Meow_No_1995 explică (pentru Bøøgey):

Huh. Daca nu era raspunsul pe care il doream nu stiu de ce ai mai raspuns. Nu te-am intrebat cate fire de par ai in cap.