| alexy19a a întrebat:

Bună big hug
Era un film pe TCM(Tuner classic movies) cu un... Retardat pe nume sam si o avocată. Știu că am prins filmul pe la jumătate și aș dori să îl văd de la început.
Cine știe cum se numește filmul?

5 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Da mai multe detalii despre film, daca a fost recent il mai poti gasi in grilele de program.

| alexy19a explică (pentru Matt24):

Deci era de la ora 22 sau 21:30 un film pe TCM foarte interesant cu un retardat care a lăsat gravidă o femeie și ea l-a părăsit și el a rămas cu o fetiță din câte am văzut pe la mijloc...
De ziua ei acel bărbat (Sam) s-a certat cu fetița sa si de acolo ia-u luat-o o casă de copii și el a vrut să angajeze o avocată și s-a dus la o avocată foarte scumpă. Acolo nu eram atent dar la un moment dat toți ziceau că nu o să îl ajute să își recapete fetița și ea ca să le facă în ciudă la celelalte avocate l-a ajutat pro bono( pe gratis). Cam atât am fost atent.

| AtateaConditii a răspuns:

Uita-te in agenda Tv.La ce ora a fost si in ce zi?

| ReusxD a răspuns:

Bună,nu se poate descărca, cred că nu este pe net, dar îl poţi cumpăra de pe anumite siteuri, ai să-l găseşti dacă te chinui puţin.

| alexy19a explică (pentru ReusxD):

Deci se găsește sigur. Dacă nu știi nu te băga te rog.