| AramyHana a întrebat:

Daca nu va suparati. as vrea niste exemple de anime interesante, drama, actiune... din astea daca se poate. big grin

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

1. "Naruto"
2. "Bleach"
3. "Vampire Knight"
4. "Lovely Complex"
5. "Fruits Basket"
6. "Special A"
7. "Kilari"
8. "Nana"
9. "InuYasha"
10. "Romeo X Juliet"
11. "Shakugan No Shana"
12. "Fullmetal Alchemist"
13. "Clannad"
14. "One Piece"
15. "Honey&Clover
16. "Death Note"
17. "Chobits"
18. "Paradise Kiss"
19. "07- Ghost"
20. "Claymore"

5 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

Trebuie sa te uiti neaparat la Nana, e foarte romantic etc. Si mie imi place foarte mult Naruto.; x

| DarkSunshiine a răspuns:

Iti recomand Highschool of the dead, este gen groaza dar si romantism cu actiune...complicat uita-te macar la primul episod subtitrat ca sa il intelegi iar daca iti place vizioneaza in continuarewinking

| 000Diddy000 a răspuns:

Gasesti multe pe kage http://anime.kage.ro/ si exemple... romantic: cel mai mult mi-a placut Vampire knight, e cel mai supperb (scuze de pleonasm) anime pe care l-am vazut, pe locul 2 ar fi Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru (Uraboku), pe urma ar mai fi la cer m-am uitat si mi-au placut Ouran High School Host Club, da groaza: Another, fantastice: Dantalian no Shoka, Clannad etc

| AleXXCiho a răspuns:

Http://anime.kage.ro/animelist.php uite aici ai o gramada de seriale anime

| AramyHana explică:

Va multumesc pentru raspunsuri happy vroiam doar niste ex. de anime mai noi, mai vechi, ca nu stiam la ce sa am uit happy, iar site-urile le gaseam eu oricum happy. Va multumesc inca o data de raspunsurile pe care mi le-ati dat happy.big grin.