| inconscient a întrebat:

De vreo lună tot aştept ultimul episod din O viaţă minunată pe punte, dar degeaba. A fost cumva şi nu ştiu eu? happy

5 răspunsuri:
| AnonimaSecretá a răspuns:

Mi-a zis sora mea mai mica care uita ca apare azi saumaine unul nou

| inconscient explică (pentru AnonimaSecretá):

Poate sâmbătă.
Mai aştept.
Mersi pentru răspuns.

| Sylvye a răspuns:

Serialul s-a terminat in 2011. Cauta pe wikipedia ca sa te convingi. Il poti vedea pe vplay.

| inconscient explică (pentru Sylvye):

Da, în SUA, dar la noi nu.
Premiera filmului a fost acum o lună, aproximativ, la noi în ţară.

| Sylvye a răspuns (pentru inconscient):

Am vazut filmul acum un an laughing cel in care se fac experimente pe gemeni, nu?