| VioVuVu a întrebat:

Buna deci imi place Violetta! Cui ii mai place ii va fi usor sa imi raspunda la intrebare! Violetta primul sezon l-am vazut! Al doilea l-am vazut doar jumatate pana la episodul 40 cred cand a dat o pauza! Partea a doua cand a inceput in ianuarie pe 13 nu am putut sa o vad ca m-am mutat si nu am disney! Intrebare este. nu stiu cand da reluare? Sau s-a terminat partea a doua? din sezonul 2?

3 răspunsuri:
| Francescuta9 a răspuns:

A ajuns la episodul 6...si ceva.

Nu s-a terminat! Fundita?

| biencuta128 a răspuns:

Nu s-a terminat încă.

| VioVuVu explică (pentru biencuta128):

A inceput reluarea? eu ma refer cand incepe reluarea daca s-a terminat al doilea sezon!