| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata! Am vazut postat pe facebook un clip de desen animat amuzant in care o familie traind in padure sau in vremurile indepartate isi fac o poza cu ajutorul unei stanci de piatra pe post de aparat foto.Stiu ca un intreg film de desen animat.Cum se numeste acel desen animat? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Barb0Senpai a răspuns:

Asa da! Filmul se numeste The Croods si este din 2013. Vizionare placutawinking

3 răspunsuri:
| Barb0Senpai a răspuns:

Salut! Incearca flinstones, dar nu imi pot da seama foarte bine din detaliile tale. Daca ai putea detalia mai bine ce ai vazut, pooate imi dau seamawinking

| anonim_4396 explică (pentru Barb0Senpai):

Https://www.facebook.com/......491271347/

Uite clipul video.Stiu ca e desen animat, film intreg, il aveam odata si as vrea sa il descarc din nou la copii.

| anonim_4396 explică (pentru Barb0Senpai):

Multam.L-am bagat la descarcat.

| Barb0Senpai a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa da! Filmul se numeste The Croods si este din 2013. Vizionare placutawinking