| marina2116 a întrebat:

Hei fani Naruto...Cand se termina razboiul asta din Naruto shippuden? Cand va aparea si Sasuke in razboi? Cate episoade are Naruto shippuden in total?

Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| LiviuuuXD a răspuns:

Razboiul mai dureaza probabil,Kishimoto stie cand,nu putem sti ce e in capul omului nu? Sasuke apare si el cred ca pe la sfarsitul razboiului,am urmarit triler-ul si cica Sasuke ramane orb si Naruto era sa moara,oricum nu cred ca au cum sa moara ei doi,pardon trei,sunt personajele principale. Si nu o sa mai aiba farmec dupa ce afli,asta e si ideea sa ne tina in suspans,oricum daca tot vrei sa afli Sasuke se impaca cu Naruto pentru ca afla ca e folosit de Madara pentru scopurile sale si se intoarce la Naruto,dupa aia amandoi lupta impotriva lui Madara,Kabuto mananca bataie si nu moare nimeni din Sasuke, Naruto, Sakura, Kakashi, team 7 ramane unita oricum. Cica o sa aiba vreo 700 de episoade dar cred ca-s bazaconi, nici ce am spus mai sus nu sunt prea sigur, dar e adevarat ca Sasuke ramane orb. Hai sa asteptam ca nimeni nu stie viitorul.Se zice ca nu mai tine chiar mult dar nu-s sigur, apropo dupa ce se termina apare un nou Naruto Akippuden, unde se zice ca Sasuke se intoarce in sat si Naruto devine mult mai matur, si cica o sa se poata transforma in vulpe cand vrea, el si Kiuuby se imprietenesc si sfarsit!

5 răspunsuri:
| Saddelyx a răspuns:

Nu putem sti cate episoade are Naruto Shippuden din moment ce serialul continua.la fel, nici razboiul nu se stie cand se va termina pentru ca in manga inca este razboi.De Sasuke nu stiu daca va aparea in razboi.Este posibil sa stea pe bara momentan.

| ryuu a răspuns:

Cel mai bun raspuns il am eu.
Cand vrea Masashi Kishimoto!

Serios acum.
1. nu se stie cat mai tine razboiul, dar sigur nu se va incheia curand.
2. Ce rost are sa intre si Sasuke in razboi? Ii iese ceva din afacerea asta? NU! Decat daca vrea sa omoare toti shinobi din Konoha, ceea ce nu prea cred ca o sa intrea doar pentru asa ceva.
3. Cine stie cate o sa fie in total. Daca mai baga fashback-uri, fillere. Se aduna, se aduna.

| Okami23 a răspuns:

Episoade fara numar...
o sa apara pe la episodul 50000

acum serios, de ce vrei sa afli tot dinainte? nu o sa mai aibe farmec daca iti spun eu ca la sfarsit se intampla nu stiu ce. Probabil o sa mai fie 50 de episoade cu razboiul. Iar Sasuke de ce ce sa intre in razboi? ce ii iese din asta?

| Zaied a răspuns:

Manga e inca in razboi cu flashback-uri din trecut dar cred ca o sa mai dureze inca vreo 100 de episoade plus nelipsitele fillere.Pe la ep 400 se termina.

| Shidensen a răspuns:

Revin si te anunt imediat dupa ce gasesc o modalitate de a privii in viitor