| XtzRaulXtz a întrebat:

Bună!
Era o emisiune pe Discovery sau pe unul din canalele de genul cu doi bărbați, un pilot de curse american și un expert în supraviețuire englez, care erau lăsați într-o junglă sau ceva și trebuia să găsească o mașină de teren ascunsă de echipa și să ajungă cu ea la un punct indicat.
Știe cineva cum se numește? Daca va pare cunoscută descrierea.
FUNDA!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dual Survivor
Supravieturire in doi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100% ca ii Top Gear si nu altceva, si era pe Discovery, Top Gear Uk, ca mai este si Top Gear America.