| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
Era un film l-am vazut cam cu 2 ani in urma, era in stilul la mortal kombat doar ca era televizat, era vorba de un tanar sarac de la marginea orasului, care era cunoscut pentru viteza lui de alergare, dupa a vazut ca poate scoate mai multi bani din lupta asa ca s-a dus la un concurs televizat unde era nevoit sa se bata cu ceilalti.Stiti cumva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Șmecherașule, tu ne-ai pus la încercare! = ))

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Te referi la filmul... Fight Club (1999)?
http://www.cinemagia.ro/filme/fight-club-fight-club-sala-de-lupte-277/

| Gabitzu246 explică:

De fapt era tekken, dar multumesc oricum! big grin

| floresdemayo a răspuns (pentru Gabitzu246):

Șmecherașule, tu ne-ai pus la încercare! = ))