| andagoth_9923 a întrebat:

Este un anime pe Animax, dar niciodata nu am prins de la inceput si nu stiu cum se numeste! Este cu o fata Eliade si doi baieti care cauta un exorcist sau ceva de genul asta. Ajutati-ma va rog, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| narutostarvio a răspuns:

Serialul se numeste D. GRAY-MAN

2 răspunsuri:
| cammm a răspuns:

Pai doar daca stii ora cand erau : si te uiti aici la program :D si vezi cum se numeste. http://programetv.program24.ro/post/animax/data-26.07.2012.html

| narutostarvio a răspuns:

A si incepe sambata si duminica dar si luni si marti dar atunci la ore mai tarzii