| ANAHsneaman a întrebat:

Buna fani naruto hinata apare asa in vreun episod shippuden? http://images2.wikia.nocookie.net/......Sakura.jpg

4 răspunsuri:
| ANAHsneaman explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri big grin

| Stella17 a răspuns:

Buna nu apare in naruto shippuden dar producatorul serialului a zis ca nu vor fi cupluri sau chestii de geznul asta.

| KinokoஐKee a răspuns:

Ba da apare intr-unul din episoadele Naruto Shippuden! Episodul numit Drumul catre Sakura! Vrea sa fie un fel de inceput sau un fel de episod sa ne puna in tema cu filmul Road to Ninja! Sper ca te-am ajutat!

| BlackFairyWing a răspuns:

Nu nu aparesad
Funda?