| Dimulescualexandra a întrebat:

Buna! Își mai amintește cineva desenul acesta de pe Minimax îl caut de mult timp și nu dau de el.
Deci filmul/desenul începe cu o fetița care s-a mutat cu familia ei și in prima zi la noua școala vrea sa o ducă tatăl ei și fata găsește niște cărți vechi și vine pe geam o pasare mare colorata și o duce in alta lume, acolo e un fel de castel de fier și se întâlnește cu niște animale și trebuie sa învingă pe "regina"de acolo sau ce era o femeie rea inbracata in negru…sper ca va aduceți aminte de el și ma puteți ajuta ????????

1 răspuns:
| LisaJulie a răspuns:

Vrajitoare Lily? Mia și Eu?