| TPUSenior01 a întrebat:

BUNA! hey cine se uita la Violetta? La ce episod am ajuns? La 26? Vrea sa stiu pentru ca in ep 31 ceva pe acolo Leon o saruta pe Vio si debea astept :* Totusi vreau sa stiu la ce episod am ajuns
Fundita big grin

Răspuns Câştigător
| RaluKkkk a răspuns:

Nu inca... Daca o luam logic, Violetta a inceput pe 18 februarie si a fost dat de luni pana vineri.Deci astazi pe 14 martie a ajuns la episodul 19.Si mie imi place mult serialul!

Sper ca te-am ajutat!

7 răspunsuri:
| inconscient a răspuns:

Eu ma uit, insa ma uit doar la episoadele din reluare de la 9 si ceva, la 6 si la 2 sunt la scoala si nu pot vedea! Cred totusi ca la 26 a ajuns! Si eu ma uit cu mare, mare nerabdare, e un serial frumos, dar nu cel mai frumos, parerea mea!
Iubesc "Cailey" si iubesc "Suite life"! big grin
Multi colegi ma judeca pentru ca ma uit la Disney, dar nu ma intereseaza! Imi place si nu pot schimba asta!
Sper totusi ca Vio sa ramana cu Tomas... sper love struck

| TPUSenior01 explică (pentru inconscient):

Stiu ca in Spania sau ce tara ar fi stiu ca a fost deja Violeta si m-am uitat si eu la secvente si din cate am vazut este ca vio e impreuna cu leon :* si lu inca este geloasa ca poate il frua pe tomi si intr-o zi cred ca era un bal mascat sau ceva de genul sau teatru tomi a vrut sa o sarute pe vio si ea nu vroia ca era cu leo si lu a filmat-o si ia aratato lui leo si el s-a suparat si cred ca atunci s-au despartit ..si parca acolo zicea ca sa clarifice situatia semana in limba romana :* cam atat am inteles. si panaa la urma tata lui vio afla ca este la studio21 ca apara un afis foarte mare si il vede. si apoi nu o mai lasa este suparat si nervos dar la sfarsit o lasa ca vede ce bine se simte si nu stiu cum e cu angi dar cred ca o sa afle pana la urma si de ea :* :*

| inconscient a răspuns (pentru TPUSenior01):

Aha! Chiar imi place acest serial! kiss kiss Merci pentru informatii! kiss

| Galatz a răspuns:

La episodul 26! Cu sigurantă!

| ameame00 a răspuns:

Pai eu ma uit pe internet. am gasit un site in care sunt 80 de episoade puse. incearca www.desene-animate-online.net. pe scurt scrie violetta episodul 1 si o sa gasesti acel site in primele 3

| ameame00 a răspuns:

Pai eu ma uit pe internet. am gasit un site in care sunt 80 de episoade puse. incearca www.desene-animate-online.net. pe scurt scrie violetta episodul 1 si o sa gasesti acel site in primele 3. am ajuns la episodul 15 in 3 zile. uitate

| Kato_Roland_1975 a răspuns:

Episodul 60-65