| Cristinna_8657 a întrebat:

i-am povestit fratelui meu de un desen care era pe minimax cand eram eu mica se numea nils si acum vrea sa il vada si el... spuneti-mi si mie pe ce site pot sa il vad

4 răspunsuri:
| rolfenstein a răspuns:

Uite sunt pe link ul asta.dar din pacate sunt decat 6 episoade(subtitrate bineinteles)le putea baga si pe celelalte dar nu au gasit subtitrare.si mai ai in dreapta o lista cu toate desenele posibile. http://desene-animate.rascuplans.ro/desene-animate/n/nils-holgersson/

| LifeLife a răspuns:

Pe vplay, teava.ro sau pe youtube...

| kolaka a răspuns:

Pai intri pe peteava.ro si scrii numele desenului