| Diiiaaa a întrebat:

Imi poate spune cineva la ce episod a ajuns Stapana inimii de pe Kanal D?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi 5 august este episodul cu numarul 16, fundita:d

1 răspuns:
| dardaxy6 a răspuns:

Le poti vedea pe youtube.aici http://www.youtube.com/results?search_query=stapana+inimii+ep+16&aq=f a ajuns pe la ep 28 si in fiecare zi se mai adauga cateva parti si din el. daca vrei sa le descarci in pc, instaleaza youtube downloader youtube downloader 2.7.4 sau o versiune mai buna daca deja a aparut si le downloadezi; iar daca vrei sa il face cuiva pe dvd video player, il poti converti cu youtube downloader pe format avi.cu bine...