| Andra_9758 a întrebat:

Imi puteti spune si mie seriale pentru adolescenti? In afara de Gossip Girl, 90210, The vampire diaries si The O. C Rebel in California. Multumesc :*

6 răspunsuri:
| EleonorM a răspuns:

Pretty Little Liars, The Big Band Theory, True Blood (sunt chiar adolescenti),.

| dropit a răspuns:

Ai putea incerca: Greek, Pretty Little Liars, Hellcats, 10 things I hate about you, Glee, the war at home, modern family...
Alte, fara adolescenti si totusi geniale: Desperate Hosewives, How I met your your mother.

| Rosemarie a răspuns:

Pretty little liars
The lying game
Glee
Hellcats
True blood
One tree hill
[in curand pe CW]
The secret circle
Heart of dixie

| Andra_9758 explică:

Alina, si eu sunt ador seriale astea :X

| ゲオルギ a răspuns:

Skins sezonul 3, 4 :*

| alina1827 a răspuns:

.Daca te-ai uitat la aceste filme pe care le-ai enumerat mai sus sunt sigira ca o sati plac ONE TREE HILL...
E super...si sa ma crezi ca nu o sa regreti...
eu am inceput undevata 3 ani in urma sa ma uit.si acum astept cu nerabdare a 9 sezon.
Daca incepi sa te uiti nu poti sa te opresti...iar dupa un timp vei iubi acest serial in asa fel incit nu vei dori niciodata sa se termine.
Sa stii ca nu o sa regreti... uitete neaparat... happy :*
Apropo sunt fana filmelor care leai enumerat mai sus... happy