| ONE123456789 a întrebat:

Imi recomandati si mie niste filme de dragoste bune, care sa te acapareze din primele 10 minute. Caut de mult un film bun, dar nu m/a impresionat nimic pana acum. Filmele sa fie cat de cat noi. Multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

The Age of Adaline

| J0B0MAT a răspuns:

Suite francaise

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

The time traveler's wife

e chiar interesant

| DouaPuncteD a răspuns:

Singurul film de dragoste pe care l-am urmarit si care m-a facut sa imi doresc sa il vizionez pana la final, a fost 3 Metros Sobre El Cielo (este si partea a 2a). In rest, eu sunt cu filmele de actiune. Daca te va interesa vreodata, nu ezita sa imi ceri sfatul.
O seara placuta! kiss

| ONE123456789 explică (pentru DouaPuncteD):

Multumesc frumos de raspuns! Da, 3msc, si tgdt sunt superbe. Sunt filmele mele preferate. Le/am vazut de vreo 3, 4 ori pana acum. Inca sper la o a 3 a parte. Da, o sa iti cer cand voi dorii un film de actiune! Mersi inca o data!

| ONE123456789 explică:

Multumesc tuturor de raspunsuri!

| Deni222 a răspuns:

Pai.uite câteva dintre filmele care mi-ai plăcut :

A Walk To Remember

The Age Of Adeline

The Holiday

The Fault In Our Stars

The Notebook

Love Actually

Când Harry a cunoscut-o pe Sally

Far from The madding crowd

Cenușăreasa

Carol

Sper să îți placă

| ONE123456789 explică (pentru Deni222):

A walk to remember si The notebook le/am vazut deja, restul nu. Mersi de raspuns!