| anonim_4396 a întrebat:

Imi recomandati va rog o drama, care sa ma faca sa plang. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Now Is Good (2013),Sweet November (2001),Never Let Me Go (2010),Dear John (2010),One Day (2011),Remember Sunday (2013),The Last Song (2010)

10 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Dacă te uiți la anime îți recomand Clannad laughing.

| Pricked a răspuns:

Hachiko: a Dog's Story.

| OnuOnulică a răspuns:

Dallas Buyers Club (2013)

| gelu1970 a răspuns:

Hachiko

| Seepty a răspuns:

12 Yeras a Slave
Bo bui gai wak (e cu Jackie Chan comedie combinata cu drama in care sunt momente in care mi-a venit sa plang si eu sunt un baiat mai rece de felul meu)
Faust
The Hunt
Beasts of the Southern Wild
FUNDA?

| zahy a răspuns:

Eu plang mai la toate filmele laughing) cand vad bunatate imi da lacrimile si ma trec fiori

| iker03 a răspuns:

12 ani de sclavie

| alexander01 a răspuns:

Hachiko. Daca te uiti la filmul asta sigur o sa plangi. E inspirat dintr-o fapta reala.

| Decrypt a răspuns:

Buna, iti recomand "Ghost (1990)" foare bun filmul, sau "A walk to remember"

| Catalin_Ionut_1994 a răspuns:

A walk to remeber