| justmystyle a întrebat:

Imi spuneti si mie daca filmul Hansel And Gretel: Witch Hunters este horror? Adica spuneti-mi ce "monstrii" contine. Multumesc!

2 răspunsuri:
| SweetMinion a răspuns:

Nu este horror, nimic de speriat la el.L-am vizionat acum cateva saptamani.Monstrii? Din cate imi amintesc nu erau montrii, vrajitoarele cam urate ce-i drept si mai era pe acolo si un trol(ma rog, cred ca era trol) dar in rest filmul e grozav. Spor la vizionat.

| Agnesia a răspuns:

Nu prea cred ca e horror. l-am privit demult, de aceea nu tin minte daca erau tare strasnici, insa tin minte ca erau vrajitoare cu fete nu prea frumoase si inca niste monstri... in rest -> recomand :*