| GulubuntzBudulush a întrebat:

Se uită cineva la Little House on the Prairie (Căsuța din Preerie) de pe AXN White?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Serialul din 1974–1983? Este pe lista mea de mult timp, insa nu mai apuc sa ajung la el.Considerand ritmul lent in care vizionez filme si mini serii, pe langa ritmul mult mai rapid in care adaug in watchlist, cine stie.laughing Si nici chef de seriale atat de lungi parca nu prea mai am.M-am obisnuit mai mult cu filme din astea vintage, ca sa le zic asa.El din trailer pare super dragut.Tie cum se ti se pare?

| GulubuntzBudulush explică (pentru dullcat):

Îmi place foarte mult serialul, l-am urmărit pe tot și oricum, dacă n-apuci să-l vezi pe tot, tot te poți bucura de câteva episoade. Îl găsești pe AXN White.

| dullcat a răspuns (pentru GulubuntzBudulush):

Super, eu o sa-l caut pe net, ca la cablu tv am renuntat de multi ani.laughing