| MarutzaXD a întrebat:

Buna:*...Imii ziceti si mie un film de groaza bun..in care sa apara oameni in fata mea si sa ma sperie?hee heebig grin Vaa roogpuppy dog eyes3...

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Drag me to Hell
Insidious
Sinister

Vizionare placuta si sper ca te vor speria!

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

The grudge big grin

Sa ai un nou an fericit happy

| ema1ih a răspuns:

Insidious

| RB26DETT a răspuns:

Cauta pe 990. ro la filme dupa gen si ai filme de groaza, daca are o nota mai mare inseamna ca e mai infricosator!

| товарищ a răspuns:

Exorcistul. Saw, I know what you did last summer!
Sper sa-ti placa! Apropo, la Saw iti recomand toate partilewinking.

| cristif a răspuns:

Grave encounters 1 si 2. Sa ai o plapuma langa tine daca te vei uita la ele.

| Flaviia16 a răspuns:

The Hills RUN RED 2008! ( dealurile se inrosesc ) cel mai bun ever!

| andreyy96 a răspuns:

Ca si WhySoSeriouss iti recomand drag me to hell chiar este foarte bun si terifiant.L-am vazut cu cativa prieteni si unora le era frica sa plece acasa laughing

| alinutsayo a răspuns:

Drag me to Hell