| d33a2000 a întrebat:

Buna,in anime-ul Naruto Shippuuden Sasuke revine de partea binelui si Sakura va fi cu el nu cu Naruto? Dau fundita celui mai bun raspuns love struckkiss

2 răspunsuri:
| alexxa a răspuns:

Nu se stie inca

| єχcєєℓ a răspuns:

Am mai spus-o si o sa spun inca o data.La fel cum nu ii putem spune lui Picasso ce sa picteze nici noi nu putem prezice ce ae Masashi in gandlaughingDeci ramane sa aflam.La cum il stim noi pe dragutzu nostru de Masashi care intoarce totu pe fata orice se poate intampla!happyAbia astept sa vad si sunt sigur ca o sa fie ceva total neasteptat!happy