| d33a2000 a întrebat:

am o intrebare:In serialul Naruto Shippuuden sakura va muri bagandu-se in lupta lui Naruto cu Sasuke? Mai important lupta va avea loc? Itachi e de partea binelui? big grin

3 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Cine stie? Cum nu ii putem spune lui Picasso ce sa picteze nu putem prevedea ce "scotoceste" Masashi asta al nostrulaughingMereu ne-a surprins cu o intorsatura de situatie.Deci exista mii de posibilitati.Ramane sa vedem.Parerea meahappy

| Morrigan a răspuns:

Nu, nu va muri, si da, itachi a fost mereu de partea binelui, tot ce a facut a fost pentru konoha, pentru a opri atacul de stat planuit de tatal sau

| SikomoPein a răspuns:

Sasuke sa batut cu Itachi si l-a omorat. Sasuke v-a primi rinnegan, o sa se bate cu naruto kyuubi mode, dar pana acolo kabuchimaru il va reinvia pe itachi, iar sasuke si itachi o sa se bata cu el. big grinbig grinbig grin :X :X

Itachi a fost din partea binelui.
Luptea va avea loc dar fara Sakura.