| Alasia a întrebat:

In konoha high school din manga, in final sasuke si sakura nu raman impreuna? sau am inteles eu gresit?

5 răspunsuri:
| mattdemon a răspuns:

NU, nu raman impreuna deoarece sasuke cauta mai multa putere si paraseste Konoha (ba chiar intr-un capitol sakura incearca sa il ucida)

| Alasia explică (pentru mattdemon):

Da. asta se intampla in serial. dar eu ma refer la benzile desenate konoha high school. alea nu au legatura cu serialul

| mattdemon a răspuns (pentru Alasia):

A scuze (sincer nu am auzit de konoha hight school ).
dar konoha hight school e manga?

| mokanu a răspuns:

Te referi la benzile desenate sau la film?

| Alasia explică (pentru mokanu):

Exista si film cu Konoha high school? nu stiam. pai e diferenta intre ele? nu e aceeasi poveste? eu ma refeream la benzi.