| SECRETTOP a întrebat:

in ultimul timp am un chef nebun de filme. genul meu de filme sunt aventurile comediile si cele horror. daca ati vazut niste comedii trasnet, super faine ( adica sa fie amuzante de la inceput pana la sfarsit, ras nonstop). cel mai bun raspuns (cel mai folositor) este premiat! "fundita"!

Răspuns Câştigător
| Anonima_1513 a răspuns:

Click este amuzant dar la sfarsit devine cam trist. Oricum mie mi-a placut mult.
Ar mai fi: Over her dead body
Just my luck
The proposal
Sper sa-ti placahappy

4 răspunsuri:
| Andux a răspuns:

Poi ` este Singur acasa 1, 2, 3, 4 Denisa pericol public laughing)

Scary Mouvie

De Craciun nu stam acasa!

Doamna Doubtfire, taticul nostru trasnit [ foarte amuzant rolling on the floor))]

Aventuri. este

Teroare in Paris [ imi place foarte foarte muult; xxxx]

Funda?; x

| Symonel10 a răspuns:

,, Norbit'' este foarte amuzant. La fel este si filmul,, Gravidul''.

| Chucky666 a răspuns:

Daca nu cumva ai vazut Growns Up! Trebuie sa il vezi(te pi*i pe tine de ras de la inceput pana la sfarsitbig grinlaughing)

| killerul15 a răspuns:

Am eu unu : destinatie finala
1 2 si 3
e super tare e horror