| SaRRaMea a întrebat:

Buna la toti. Cei care stiu de serialul The Vampire Diaries.Cine poate sa imi dee cele mai multe informatii despre:
Ian Somerhalder (Cine poate sa imi dee cateva poze, informatii.)
Nina Dobrev(poze si informatii)
Paul Wesley(poze si infomatii)
DAU FUNDA celui care imi da cele mai bune informatii si cele mai multe poze dar de fiecare actor imparte.PA si toate cele bune le toti.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| LadyDy01 a răspuns:

Poze poti cauta si tu pe google, cat despre indormatii tot acolo le gasesti pe wikipediahappysper ca am fost de ajutor.

| SaRRaMea explică:

Deathlove imi pare rau ca iti zic dar eu vreoiam de la voi informatii, adica daca puteam sa caut si pe net nu va ceream ajutorul.Si va multumesc si celor care mi-au raspuns. Toate cele bune.