| bya_7051 a întrebat:

Buna mai de mult am vazut un film care mia placul mult dar nu mai stiu cum se cheama erau doua gemene parinti lor s-au despartit si una o ramas la tata si una la mama parinti nu au mai tinut legatura si fetitele nu stiau ca mai au o sora geamana pentru ca tatal si mama lor nu iau spus si din coincidenta leor trimis intr-o tabara pe amandoua fara sa stie nici unul dintre parinti ca cealalta geamana merge si ia la aceias tabara si acolo sau vazut cele doua fete si sau speriat pentru ca erau identice dupa ceva timp au aflat ca sunt gemene si parinti lor s-au despartit si nu-mi mai aduc bine aminte pentru ca de mult l-am vazut cum se numeste filmul cine rasp corect primeste funda + vot!

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

The Parent Trap(1998)-Capcană pentru părinţi, cu Lindsay Lohan în dublu rol http://www.youtube.com/watch?v=1L_2IMbRUuw

3 răspunsuri:
| ivy a răspuns:

E ala cu surorile oslen mary - kate si ashley. nu mai tin minte titlul filmului dar daca dai un search pe wikipedia cu numele celor 2 o sa gasesti sigurbatting eyelashes.

| fif2002 a răspuns:

Filmul e The Parent Trap - http://www.imdb.com/title/tt0120783/