| Yvonnnee a întrebat:

Merita sa ma uit la Keeping Up With The Kardashians? Nu am vazut nici un sezon pana acum. Unde pot sa ma uit? Cand este si pe ce canal? Merita?

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Doar dacă vrei să înveți cum să ajungi vedetă fără să ai un talent real, doar pe baza unui fund supradimensionat. Atunci merită, e pe E! Entertainment. Dar, pe de altă parte, și pe canalele românești poți vedea fufe care au ajuns staruri fără să știe să facă de fapt nimic...

| Catrice a răspuns (pentru Raven):

Nu-i adevărat mai, și datul din fund e un talent rolling on the floor

| Raven a răspuns (pentru Catrice):

Adevărat da' n-au toți (ori toate) așa un dos ca ăla, de te pune pe hartă, cum se spune!

| Catrice a răspuns (pentru Raven):

Lasă că dau ele din fund în poala vreunui miliardar să-și facă rost de bani de implant fesier cu silicon.

| Raven a răspuns (pentru Catrice):

Trebuie să dea zdravăn din el, intră mult silicon într-un fund ca al lui Kim :))
http://www.lolwot.com/20-photos-of-kim-kardashians-booty/

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca n-ai ceva mai bun de privit decat o adunatura de pitipoance botoxate care se plang ce grea e viata ca i s-a rupt unghia si nu poate sa se duca la manichiura pana saptamana viitoare ca trebuie sa se duca de vreo 5 ori pe zi la salon si sa posteze cu botu ala de rata pe insta de inca vreo 10 zilnic, da, cum sa nu, e foarte educativ big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar crezi ca timpul tau e asa nesemnificativ incat sa il pierzi uitandu te la niste probleme false a unor fiinte false care taries superficial un noroc care le-a pocnit?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu te uita, e o pierdere de timp.

| Plato a răspuns:

De ce sa te uiti la niste scursuri? Pierzi timp pretios din viata urmarind 3 parasute ce s-au fufu cu toata America?

Sunt sute de seriale si emisiuni mult mai bune si care nu-ti pierd timpul in halul ala.