| Deiysucza a întrebat:

Nu stiti cand apar episoadele noi din sez 3 la The Vampire Diaries? adica in ce zibig grin

Răspuns Câştigător
| ZâmβέŤ a răspuns:

Buna,deysucza! Si mie imi place foarte mult The Vampire Diaries:X
A aparut primul episod din sezonul 3.si celelalte o sa apara pe:
apare pe 23 sept
apare pe 30 sept
apare pe 7 oct. Sper ca am fost de folos:*

3 răspunsuri:
| marymartvd a răspuns:

Heyy!
In America aprea cate un episod in fiecare joi seara insa este pus pe internet vinerea, deci uramtorul episod apare pe 22(23 la noi ). Serialul nu isi pastreaza mereu continuitatea, cate odata mai apare si la doua saptamana in functie de filmarile pe care le au ei deja facutehappy
Sper ca te-am ajutathappy
fundita?batting eyelashesbig grin

| mariusxd a răspuns:

Apar din 7 in 7 zile deci 15 22 29 etc

| anomibianca a răspuns:

Buna.Sezonul al3-lea a inceput deja.:* Uita-te pe vplay :*