| Vögeln a întrebat:

Odata la cat timp apar episoadele din Vampire Diaries?

8 răspunsuri:
| Sky_6013 a răspuns:

Serialul apare in fiecare vineri.happy

| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Episoadele The Vampire Diaries apar o data la 7 zile, vinerea.
Vinerea aceasta apare ultimul episod din sezonul 2. Sezonul 3 apare in Septembrie.

| X a răspuns:

Odata pe saptamana vinerea

| rlkaa a răspuns:

Depinde de obicei o data la o saptamana in fiecare joi, asta daca nu au cate o pauza...
http://www.imdb.com/title/tt1405406/episodes#season-2
oricum gasesti aici data aparitiei episoadelor si acte un scurt rezumat

| LucyAngel a răspuns:

In fiecare vineri

| PpCuId a răspuns:

Cum au spus ceilalti apare in fiecare vinere, insa episodul 22 va apara pe joi 12 mai.

| Summer43vr a răspuns:

O saptamana deobicei.intra pe vplay si uitate acolo ca scrie cand apare urmatorul episod.

| GirlWithBrownEyes a răspuns:

Depinde,de obicei o in fiecare vineri.