| Daniel_Dany_1999 a întrebat:

Nu stiti ce s-a intamplat in Violetta cand au ramas in concurs doar Federico si Violetta? Cu Ludmila ce s-a intamplat la fel si Maxi si toti? Daca nu imi puteti povesti tot din cele 2 episoade macar dati-mi un site va rog.

Răspuns Câştigător
| ema1ih a răspuns:

Desene-animate-online.net si dai la violetta si sunt toate episoade, vezi ca este si azi la 2.30 reluare la episodul de ieri

3 răspunsuri:
| Skylimit a răspuns:

WTF?

| bughy200x a răspuns:

Sau *** in cur cu toti si la sfarsit au murit

| XPannnda a răspuns:

rolling on the floor))))))) Wtf?! Căţi ani ai? rolling on the floor