| muziclive a întrebat:

Cine se uita la serialul Violetta? Puteti sa-mi spuneti daca Francesca pleaca,daca Diego tot este in potriva Violettei(daca nu renunta la Ludmila,intelegeti), cand vine Federico? Spuneti-mi mai multe daca >stiti:FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Johnny25 a răspuns:

Francesca mi se pare ca nu pleaca, diego are 2 fete si da comploteaza tot cu ludmila impotriva violettei iar federico revine in episodul 40 si se indragosteste de ludmila dar se desparte de ea cand afla planurile lor impotriva violettei, diego si ludmila se vor saruta, la final leon va fi cu violetta si se filmeaza si pentru srzonul 3, funda?

| muziclive explică (pentru Johnny25):

Multumesc si URAAAAA

| Johnny25 a răspuns (pentru muziclive):

Cu placere mi- a facut placere sa te ajut, si eu ma uit la violetta e un serial super, mersi pentru fundahappy

| deny1230 a răspuns (pentru Johnny25):

Ai spus aproape bine doar ca diego si ludmila nu se vor saruta, ludmila e indragostita de federico, iar diego de vio, deci ei sunt doar prieteni

| muziclive explică (pentru Johnny25):

Da intr-adevar, e un serial superb.De cine iti place dintre LEON si DIEGO? Violetta v-a mai putea canta?

| Johnny25 a răspuns (pentru deny1230):

In penultimul episod am auzit ca se saruta, diego nu o iubeste pe. vio iar ludmi si fede se despart

| Johnny25 a răspuns (pentru muziclive):

Leon imi place mai mult, diego e un bagacios si nu imi place deloc de diego deloc si e si urat iar violetta e prea inofensiva ar trebui sa ia masuri impotriva lui diego inca de cand era cu leon

10 răspunsuri:
| Phercine a răspuns:

Deci : Francesca nu pleaca fiindca Vio vorbeste cu tatal ei si rezolva treaba. Diego continua sa fie asa, el o vrea sa-si gaseasca tatal dar partea rea este ca Ludmilla ii spune ca daca o va da afara ope Vio de la stidio ea ii va spune cine ii este tatal. De fapt nici Ludmii nu stie cine ii este talat pana cand vede ca Diego si Gregorio au acelasi tatuaj pe spate. Atunci ii spune. Diego profita cde Violetta dar el se va indragosti de ea pana la urma. Vio va afla asta cand ei (Diego, Vio, Fran si Leon) vor pleca in Spania pentru ca au castigat un concurs. Atunci, acolo Fran il va auzi pe Diego vorbind la telefon Cu Ludmii. Atunci Vio va afla si il va parasi. Trebuie sa stii ca Diego o sa planga mult. Oricum, Vio si Leon se vor impaca. Fede va veni dupa a doua parte a sezonului. De acum trebbuie sa vina. Ludmilla se va indragosti de Diego si in penultimul episod se vor saruta. Fede va fi mare vedeta pentru ca, daca iti mai aduci aminte el a castigat concursul la You Mix. Va veni si Lena (Sora Nataliei) si impreuna cu Nati se vor rade le Ludmii. Sezonul 2 se va sfarsi cum Vio si Leon se vor saruta apoi ea face tot asa, cu ochiul cum a facut in primul sezon. Sper ca te-am ajutat.

| muziclive explică (pentru Phercine):

Iti multumesc mult, dar nu vad unde pot sa-ti dau funda? ori cum m-ai ajutat foarte mult...

| Phercine a răspuns:

Deci: Fran nu pleaca deoarece Violetta il vorbeste cu tatal ei si rezolva problema. Diego continua sa profite de Violetta, dar el se va indragosti de ea. Problema este ca Ludmilla ii promite lui Diego ca daca face ca Vio sa plece de la studio, ii va spune cine ii este tatal lui Diego. Ludmilla minte, pentru ca nici ea nu stie cine ii este tatal pana cand vede ca Diego si Gregorio au acelasi tatuaj. Diego, Fran, Vio si Leon pleaca in Spania pentru ca au castigat un concurs la You Mix si au o vacanta. Aici se intampla multe. Fran afla de planul lor (Ludmilla si Diego) si o anunta pe Vio. Ei bine, Violetta il paraseste pe Diego si se impaca cu Leon. Am uitat sa mentionez ca Lara pleaca inainte de a pleca cei 4 in Madrid. Vio Va canta cu Leon Podemos pe scena in Spania. Diego afla de tatal lui si accepta ca Vio il paraseste. El va plange foarte mult si va suferi cand Violetta afla de planul celor 2. Deci Nu renunta la planul impotrva Violettei. Fede va veni in a doua parte a sezonului 2. El ii va canta Ludmillei o melodie si aceasta se va indragosti de el. Fede va fi o vedeta pentru ca, daca iti mai amintesti, Federico a castigat in sezonul 1 concursul la You Mix. Ludmii se va indragosti de el si cei doi se vor saruta in penultimul episod. Va mai veni si Lena (sora Nataliei). Naty si Lena ii vor face multe farse Ludmillei si Nati se va saruta cu Maxi si vor fi iubiti. Sezonul 2 se va termina : Leon sarutand-o pe Violetta pe scena si apoi Vio va face cu ochiul ca in sezonul 1. Sper ca te-am ajutat.

| Chis_Alina_Miriam_1997 a răspuns:

Si mie la fel imi place Violetta sunt fanul ei nr.1. Deci. Francesca nu pleaca in Italia Diego este in continuare in potriva Violetta Diego nu renunta nici la Ludmila Federico apare in episodul 40.