| mao14 a întrebat:

Buna nu stiti cumva cum pot vedea mai mult de 23 de episoade cu nana? pe saitul care il aveam nu putea vedea decat 23 doar atatea erau... si cred ca ar mai trebui sa fie deoarece nu se stie daca nana va fi impreuna cu nobu sau daca cealalta nana va intrece trupa lui ren... va rog mult sa imi dati vreun sait daca stiti dau funda :X

4 răspunsuri:
| 0marry0 a răspuns:

Http://www.animeseason.com/ => dai in stanga la "full series listing"
Sunt doua sezoane. Deci sunt vreo 43 de episoade.
S-ar putea (mai mult ca sigur) sa apara si sezonul 3 dupa ce se termina Manga.

| AYoRollLikeABuffalo a răspuns:

47 de episoade...http://www.animefuel.com/category/n/nana
.
mica problema., au subtitrare in engleza :|. sper ca te'am ajutat. funda? :D

| TeamRo a răspuns:

Http://anime-ro-sub.net/category/nana/ Ai aici nana in limba romana online.

| mao14 explică:

Cu subtitrare in romana nu-s laughing?