| PDM2000 a întrebat:

Buna :* nustiti daca mai incepe ceva seriale cu (state, flacara, minodora, stivenu)...etc asa cum era mostenirea state de romania inima de rrom regina?

2 răspunsuri:
| ella113 a răspuns:

nu, in toamna asta va aparea pe pro tv pariu cu viata si nu vor mia aparea stete flacarica si restul
si mie imi pare rau pentru ca chiar erau foarte frumos serialele astea

| Irrynel a răspuns:

Nu, nu o sa mai apara...sad Si mie imi placeau enorm dar acum nu mai apare nimic cu State.