| Animeforlifee9921 a întrebat:

Buna. Pentru cei care ati vazut filmul Capra cu trei iezi, merita sa ne uitam la el? Va veni in weekend o colega la mine si ea vrea sa ne uitam, dar daca e prea plictisitor nu as vrea sa pierd o ora si ceva din viata uitandu-ma la un film neinteresant.
P.S: stiti de la ce varsta e recomandat sa te uiti?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E o încercare foarte plictisitoare de film horror

| Dismally a răspuns:

Nu e foarte reusit filmul, poti cauta ceva mai bun.

| martzian a răspuns:

Pierdere de vreme. Previzibil, bad acting, scenariu tras de păr - au înlocuit capra, iezii și lupul cu oameni și cam atât. Nu recomand!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La filmul cu Scooby Doo mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Netflix:"Are you still watching?" xD

| Smolbean a răspuns:

Salut!
Eu m-am uitat la el pentru ca eram chiar curioasa. Mie mi-a plăcut, dar nu l-aș mai revedea(once in a lifetime)
E destul de dur la unele secvente.
Practic e toată povestea cum o știi, puțin modificata pe ici pe colo.
Nu știu de la ce vârstă e recomandat, dar eu zic ca trebuie sa ai 14 ani minim(12 dacă ești tare și nu te sperii)
PS dacă te uiți la un film numa de dragu sa treacă timpul și nu îl vezi în esență, nu are nici Un rost. Eu l-am privit ca pe o realitate. Poveștile ce le spunem copiilor, și care ni s-au spus noua, au o doza de horror în ele, și cred eu, au fost realitate, sau pot deveni foarte ușor realitate în zilele noastre

| AdiC0man98 a răspuns:

Am vazut de curand versiunea xx x, unde lupul isi face de cap cu capra sub privirile terorizate al iezilor.Foarte educativ.