| DarkSunshiine a întrebat:

Pentru fanii The Vampire Diaries, as vrea sa stiu daca e adevarat...In sezonul 4 va aparea Phoebe Tonkin?

Răspuns Câştigător
| andrutsel a răspuns:

Da, personajul pe care il va interpreta se va numi Hayley si este o veche prietena de-a lui Tyler.

6 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Din cate stiu eu nu, dar orice e posibil happy

| PriliBlueBlood a răspuns:

Da si am inteles ca o sa apara din primul episod (am un grup TVD pe facebook daca vrei imi lasi adresa si iti dau add)

| DiaaDKT a răspuns:

Da, va aparea ca varcolac se pare big grin.

Funda si iti dau spoilerul big grin.

| DynaDyna2000 a răspuns:

Da.Este adevarat.Din cate stiu o sa creeze foarte multe probleme intre taylor si caroline.Deoarece din cate stiu aceasta va juca intr-un rol de varcolac.Eu cred ca ea o sa ramana cu taylor, iar caroline cu klaus.

| UserOnTPU a răspuns:

DA! :X