| Elly213 a întrebat:

Pentru inceput Paste Fericit!

Stiti cumva daca in seara asta este vreun film despre rastignirea Domnului sau in legatura cu Pastele si daca e pe ce canal ruleaza+ora?happy

Mercic anticipat.

P. S:funditatongue

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

H20 - TVR2 -"Sf Augustin"; h20.15 - National TV - "Sf Petru"; h21 -TVR1 - "Secretele ingropate ale Bibliei". Sau intra pe cinemax.ro si da click pe filme la Tv si iti alegi de acolo. Iti doresc sarbatori luminate alaturi de cei dragi!

| cristinna23 a răspuns:

A fost azi dimineata la ora 3 pe protv -iisus din nazareth- in rest nu prea stiu

| Luke a răspuns:

Pe Antena 1 la 1:30 dimineata este Toma, si mai este filmul Sfantul Petru pe National Tv la 20:15; sincer nu cred ca le-am vazut dar am citit in ghidul tv despre ele.