| bogdannn9696 a întrebat:

poate nu e categoria corecta dar as vrea sa ma ajutati cu ceva sugestii. Deci astazi o sa vina o prietena la mine sa ne uitam la un film si nu stiu ce film sa aleg daca ma puteti ajuta cu ceva filme bune v-as fi recunoscator. Genul filmului sa fie drama/romance

Răspuns Câştigător
| Mussette a răspuns:

One Day
Vanity Fair
The Rum Diary
Splendor in the Grass
The Illusionist
Coco ant Chanel
Pride and Prejudice
The Lake House
Sweet November (dar e iunie happy )
Stepmom
A Walk to Remember
Remember Me
Anna Karenina
Les Miserables
The Curoius Case of Benjamin Button
Meet Joe Black
The Grat Gatsby
The Edge of Love
The Sound of Music
Cele facute dupa carti au mai multe ecranizari.
Citeste puti despre el si poate iti place unul.
Fi pregatit cu mai multe, nu sti ce filme a mai vazut. happy

2 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Pe care l-ai ales?
Imi mai vin unele in minte, dar nu cred ca vrei sa le vezi cu ea, dar poti vedea despre ce e vorba: Dangerous Beauty; The Woman in Black; The Libertine; Memoris of Geisha; Indecent Proposal; Chocolat; The Devil's Advocate. big grin

| NimeniSiAtat a răspuns:

Sunetul muzicii e un film vechi de exceptie.