| FloOor3ntyna a întrebat:

Puteti sa ma ajutati si pe mine legat de subtitrarea la un film serial, eu am subtitrarea doar pana la episodul 5, 1-5 l-am gasit dar restul nu. va rog daca puteti ajutati-ma si pe mine sa gasesc subtitrarea la filmul CITY HUNTER 2010 (e un film coreean care mi-a placut fff mult cel din 2010 este ff reusit si celalalt din 1993 dar nu-l vreau pe acela) de la episadele 6-20?

2 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Bună!
Subtitrarea e pe site-ul asta :

http://www.subtitrari.com/m/16048/subtitrare-City-Hunter

Succes!

| FloOor3ntyna explică (pentru Lumine):

Multumesc ca ai incercat dar am deja de la primele 5 episoade, tocmai asta e problema ca pe cele 5 le am dar restul pana la 20 nu mai am