| oana96 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie niste filme horror?
Da na. sa fie cat de cat bunehappy

Multumesc!

10 răspunsuri:
| Bitsuu a răspuns:

Cel mai faine filme ever sunt dupa parerea mea mirror si masacrul din texas.merita vazutehappy

| FadetoBlack a răspuns:

Masacrul din texas e bestial
saw
the ring
drag me to hell
the exorcism of emily rose
friday 13
si mai sunt dar nu-mi vin in minte...

| PяInCєSs a răspuns:

Aceasi intrebare am pus si eu si nu prea am primit raspunsurile dar pot sa iti spun cateva care le-am vazut eu si mi-a placut : dead silence, silent hill, saw, return of the living dead, 13 friday, zombieland, moonsterland, legion, holocaust, hannibal, resident evil, piranha, stay alive, etc.

| PяInCєSs a răspuns:

Zole, am o intrebarea pentru tine happy daca eu am scris dead silence, tu de ce ai mai scris? eu cred ca este de ajuns sa scrie o persoana, saw nu e horror? oke if u say happy bafta

| printz3sa a răspuns:

The ring 1, 2, 3 the grudge halloween, transylmania the mesengers sper ca te-am ajutat:Xbatting eyelashesfunda?

| AstaMicu a răspuns:

Saw! de la 1 pana la 7!
Vizionare placuta!

| Zole a răspuns:

Dead silence
friday the 13
the exorcism of emily rose
the exorcist
dejavu
pray for morning
the hills run red
the ring
the silence of the lambs
poltergeist
the omen
a nightmare on elm street

ps : deea saw, zombieland nu mi sau parut horror

| Zole a răspuns:

Tre sa nu fii intreg la minte sa ti se para saw horror...
Ti se pare horror cum intra un cui in capu cuiva sau gv de genu? pur si simplu poti sa iti dai seama ce se va intampla sun nu stiu cate filme cu aceias tema -> Dead silence e facut tot de cei cu saw dar este mai reusit de asta l-am si postat din nou pentru ca-mi place si am pus toate filmele horror caremi plac mie nu inteleg ce problema ai tu

Zombieland e o comedie horror desi nu vad partea horror

Horror:http://dictionare.edu.ro/definitie/horror Sincer saw si zombieland nu imi starnesc groaza

| Zuzix_3861 a răspuns:

Iti recomand Saw 6...

| CatelusuAzor a răspuns:

Http://www.topfilmeonline.com/filme-groaza-online-subtitrate.html incearca aici;) vezi ca ai vreo 258 de filme din care sa alegi :D