| Lylia a întrebat:

S-a uitat cineva la "O vara cu Paula"? Se difuza dimineata de obicei sambata si duminica pe Tvr2. A ajuns cam la episodul 10, dar cand trebuia sa inceapa "O vara cu Paula" a inceput "Doctor Who", si vad ca asa o sa fie in continuare. Nu stiti cumva de ce, daca se mai difuzeaza si daca da, la ce ora si in ce zi? Multumesc. Nu stiu cati dintre voi imi vor raspunde, dar fiti siguri ca dau funda si vot!

1 răspuns:
| Răspunzătorul2000 a răspuns:

Lasa "O vara cu Paula", uita-te la "Un pahar cu mine", si daca atmosfera e calma, poate se lasa si cu lupte.