| SophieLoVeKorea a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie va rog frumos daca pe TVR2(ATENTIE TVR 2 NU tvr1) se difuzeaza cumva seriale coreene/japoneze/chineze ma rog una din 3. Faza e ca am vazut acum pe siteul tvr 2 ca a fost difuzat un serial coreean Emperess Chun-Chu episodul 64 da m-am uitat pe program tv si nu am vazut ca a fost difuzat asa ceva, iar intr-o publicitate de la tvr 1 zicea ca in curand pe TVR2 v-a incepe un nou serial Regele Quain.As vrea sa stiu daca se difuzeaza pe TVR 2 seriale coreene/japoneze/chineze si daca da la ce ora si cand(stiu ca repet da sa nu va pierdeti din subiectlaughing )si daca stiti si cand incepe ala nou si la ce ora. Funda si vor.Multumesc anticipat.happy

3 răspunsuri:
| analoveskorea a răspuns:

Singurul serial coreean de pe tvr2 de care stiu e Damo...care s-a terminat de mult.de atunci nu am mai auzit sa difuzeze vreun serial coreean. Empress Chun-chu e coreean intr-adevar dar nu cred sa-l fi difuzat pe tvr2, am vazut si eu reclamala alacu regele Quain si din reclama reiese ca e chinezesc nu stiu cand si la ce ora incepe si nici nu m-am interesat pentru ca nu-mi plac chinezariile pe mine ca-dramele istorice ma obsedeaza poate m-as uita si la ala chinezesc doar ca sa fac o comparatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 28 martie va incepe pe tvr2 serialul dar nu stiu la ce ora

| daniela94 a răspuns:

Empress Chun-chu a fost difuzat de National24 plus, nu de tvr2.Si regele Qian a fost pe tvr2.