| anonim_4396 a întrebat:

Buna!hee hee)).s-a vehiculat ca o sa fie 3msc 3 stiti cumva cand se va lansa sau daca se va mai face (3msc ) cu actorii Mario Casas si Maria Valverde. Intreb asa pentru ca din cate am inteles cei doi s-au despartit si ma gandesc ca acest lucru sa fie un impediment. Daca ma puteti ajuta dau ffuuunddaaahee hee)))))

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Da va fi și part.3 a, probabil în 2015, o dată exactă nu se cunoaște încă, dar mai multe vezi aici:
http://when-will.net/......imate.html