| anonim_4396 a întrebat:

Actorii din Tres mestros sobre el cielo, Mario Casas si Maria Valverde, sunt impreuna si in realitate?

Răspuns Câştigător
| ggghhghgh a răspuns:

Mario Casas și Maria Valverde au o relație de 4 ani. Mario Casas și Maria Valverde s-au cunoscut acum patru ani pe platourle de filmare pentru pelicula La mula.Da aceestia sunt impreuna si in realitare de 4 ani. Funda?

2 răspunsuri:
| Andreea52 a răspuns:

Asa scriu tabloidele, vazusem intr-un timp ca s-au despartit dar se stie ca presa desparte si impaca persoane de cate ori are chef pentru a-si vinde "marfa"

| EuDenii a răspuns:

Da. Au o relatie de cativa ani( 3-4-5)