| andaaaaaa a întrebat:

Bună seara! Acum câțiva ani am văzut un film horror și nu-mi mai amintesc cum se numea. Tot ce îmi amintesc este că o familie se muta într-o casă nouă. Nu mai țin minte câți copii aveau, dar era un băiat mai mare care avea probleme mintale. El vedea în casă ceea ce s-a întamplat înainte acolo, și mai exact, la subsol vedea niște oameni sau medici care aveau cadavre pe tărgi, le tăiau pleoapele de la ochi și le puneau într-o cutiuță sau ceva de genu, le scriau și anumite chestii pe corp cu un scris mărunt. Băiatul încerca să le povesteasă alor lui ce vede, dar ei nu îl credeau pentru că el avea anumite probleme. Sora lui l-a crezut și țin minte că atunci când au coborât ei doi la subsol, ceea ce vedea băiatul "din trecut", a devenit prezent și medicii aceia voiau să îi omoare și pe ei. Nu mai țin minte altceva. Aveți vreo idee? Vă sună cunoscut?

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

The Haunting in Connecticut?

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Era un film asemănător cu o bătrânică care vedea diavoli și s-a deplasat la casa unde era mică iar tatăl său era în armată și ținea cu rezistența o femeie în subsol, mai avea bătrânică ăia o surioară care o credea.

| Anonimous071196 a răspuns:

Nu stiu cum se numeste, dar suna tare rau