| XxBlueRosexX a întrebat:

Buna seara as vrea sa imi spuneti niste file cu adolescenti nu comedii ceva drame sau de dragoste gen thirteen sau a walk to remamber, deci sa si razi la ele si sa si plangi...va rog eu nu am gasit mai nimic... funda la cel mai bun raspunswinking

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Perks Of Being A Wallflower
Never Let Me Go
Beautiful Creatures
Upside Down
LOL
Monte Carlo
17 Again
Now Is Good
The First Time
The Art Of Getting By
The Last Song
Remember Me

| d3men7zel a răspuns:

Fata din vecini

| ladydaianne a răspuns:

Easy A
Tres metros sobre il cielo 1, 2
Now is good
The first time
Upside down
LOL
Abduction
Fired up
The roomate
First daughter
She's the man
4.3.2.1
New York Minute
From Prada to nada
Picture this
Sleepover
Wild child

| uiteasa a răspuns:

Poti incerca 17 again sau laguna albastra varianta noua, the last song, LOL si cu siguranta mai stiu altele dar bineinteles nu imi vin in minte laughing sper ca macar astea sa iti placa

Întrebări recente