| Mariu0699 a întrebat:

Buna seara, care este filmul care v-a placut cel mai mult dintre toate?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Forrest Gump

| Sn4k3 a răspuns:

Wrong Turn sau 300

| AFR81 a răspuns:

"Enemy at the gates" mi-a placut cel mai mult dintre putinele filme pe care le-am vizionat.

| GdX a răspuns:

Interstellar mi s-a parut un film bun pentru ca te pune pe ganduri si poti filosofa mult si frumos.

| Justme1997 a răspuns:

Edward scissorhands și Let the right one in

| teo530 a răspuns:

Preferatele mele sunt seria maze runner, the shock labyrinth, mama, ouja şi cam atât. Îmi place mai mult anime-ul tokio ghoul şi serialele teen wolf, legend of the seeker, the shannara cronicles.

| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

Nu stiu daca e filmul meu preferat dar foarte mult mi-a placut American History X