| anonim_6748 a întrebat:

Sal TPU s-a uitat cineva aseara la filmul de pe antena 1 seara filmul s-a terminat pe la 01.00 dimineata si se numea Experiente extreme ce parere aveti despre film va placut? mie unul da

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Nu l-am văzut la tv,îl ştiam de ceva timp. Mi se pare un film destul de ok,în sensul că te face să te gândeşti de două ori înainte de a face ceva. Totuşi,finalul cam lasă de dorit,a fost cam neaşteptat,parcă s-a terminat brusc.
Oricum,în mare, a fost bunicel, acţiunea în concordanţă cu realitatea în care trăim.
Baftă!