| Cristi_Stolea_1990 a întrebat:

Buna seara, caut un film din pacate nu-mi mai amintesc numele

Descrierea filmului: Undeva in japonia/china/honk kong (nu mai stiu exact) e o scoala unde suprematia se dovedeste prin lupta, elevii de acolo au gasti si se lupta intre ei. In aceea scoala vine si un chinezoi al carui tata e membru al triadelor, si incepe prin a se lupta cu mai multe gasti formandusi si el la randul sau propria gasca, ajungand in final sa cucereasca scoala.

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| DilimanMario a răspuns:

Nu ie karate kid