| Antonia_Mocanu_1995 a întrebat:

S-a uitat careva acum cativa ani, la serialul "Prizoniera dragostei"? Era in serial o secventa cu Nur si Yigit pe un vas iar pe fundal o melodie frumoasa. Nu mai stiu cum se numeste. Daca ma puteti ajuta daca stiti cum se numea.

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Era instrumentală?

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru floresdemayo):

Pfff...sincer nu mai imi aduc aminte ca a fost demult. Dar cred ca nu era instrumentala. Avea versuri.

| floresdemayo a răspuns (pentru Antonia_Mocanu_1995):

Mă intrebam daca te referi la aceasta secventa din film.
https://www.youtube.com/watch?v=zQI-r3rLPaU
Dacă nu e, atunci spune-mi numarul episodului.

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru floresdemayo):

Nu stiu numarul episodului. Daca stiam il cautam si eu ca sa aflu melodia. Eu doar numele melodiei vreau ca sa o caut pe Youtube. Si in secventa, nu era noapte era ziua. Stiu ca vrei sa ma ajuti, dar nu asta era secventa. Multumesc!

| floresdemayo a răspuns (pentru Antonia_Mocanu_1995):

Atunci, singura solutie e să vizionezi serialul din nou, pana ajungi la secvența dorita.
Melodia trebuia căutată atunci, imediat, incat sa nu lași timpul să treacă.
Probabil că protagoniștii au fost de mai multe ori pe yaht, iar in fundal, se putea auzi de fiecare dată, tot altă melodie, caz in care, degeaba găsesc eu o secvență si aflu că tu cauti cu totul alta.
E altceva daca ai vizionat serialul si recunosti secventa...

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru floresdemayo):

Asa e. Mersi mult!